Site Kullanım Şartları

Anasayfa / Kullanım Şartları
  Bu site, internet kullanıcısının aşağıdaki koşulları kabul etmesi halinde kullanımına sunulmuştur. www.manavgatweb.com web sitesini kullanan her kullanıcı bu koşulları kabul etmiş sayılır. 

Telif Hakları :
ManavgatWeb.com sitesinin tüm hakları Dost Kurumsal Bilgi Teknolojileri'ye aittir. ManavgatWeb.com sitesinin içeriğinde bulunan tüm yazılım ürünleri ve yazı, makale, fotoğraf, resim, doküman ve benzeri fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmaktadır. Bu ürünlerin hiçbiri, Dost Kurumsal Bilgi Teknolojileri'nin yazılı izni olmadan kullanılamaz. Bu ürünlerin herhangi bir amaçla kopya edilmeleri, tekrar üretilmeleri, habersiz ve izinsiz kullanımları ve dağıtımları kanuni olarak yasaklanmıştır.

Kişisel ve Ticari Olmayan Kullanım Sınırlarına Dair : 
Bir nüshaya kadar izin verilen kişisel ve ticari amaçlı olmayan çoğaltmalarda, Dost Kurumsal Bilgi Teknolojileri'nin ticari marka veya telif hakkı sahibi olduğunun belirtilmesi zorunludur. 

Kullanıcı Yükümlülükleri :
ManavgatWeb.com sitesine üye olan kullanıcı verdiği tüm bilgilerin doğruluğunu garanti eder. Kullanıcı kendisine ait kullanıcı adı ve şifreyle yapılan tüm işlemlerden ve bu işlemlerden dolayı doğabilecek tüm sonuçlardan sorumludur. Kullanıcı kendi şifre ve kullanıcı adını bir başkasına vermemeyi taahhüt eder.

ManavgatWeb.com her an güncellenen bir site olmasına karşın, site üzerindeki tesis/tur bilgileri, fiyatlar, ödeme koşulları ve kampanyalar temsilidir. Tipografik ya da geç güncellemelerden kaynaklanan eksik ya da hatalardan Dost Kurumsal Bilgi Teknolojileri sorumlu tutulamaz. Yapılan sipariş ödemelerinde her ürün ve ürün sağlayıcının kendi koşulları geçerlidir. Kullanıcı, bu ürünlerden herhangi birine sipariş vermek isterse, ödeme yaptığı ürünün ait olduğu ürün sağlayıcının ödeme anındaki koşullarını kabul etmiş sayılır. 

Üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantılara (Linklere) Dair :
ManavgatWeb.com sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek ya da reklamdır. ManavgatWeb.com sitesi üzerinden bağlanılan diğer sitelerin içerikleri, bağlanılan sitelerin sorumluluğu altındadır. Bu sitelerin içeriklerinden, bu sitelerle ilgili doğabilecek hiçbir sorundan Dost Kurumsal Bilgi Teknolojileri sorumlu tutulamaz.

Kullanıcıların ManavgatWeb.com'a Yollayacakları Bilgiler Hakkında :
ManavgatWeb.com internet sitesinde; kullanıcılar tarafından internet üzerinden doldurularak gönderilen formlar, ManavgatWeb.com'un kadrosuyla bir araya gelerek mesajlaştıkları chat ve iletişim sayfaları bulunur. Kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma, ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur. Bu tür form ve sayfalar ManavgatWeb.com sitesinin sahibi Dost Kurumsal Bilgi Teknolojileri'nin entelektüel ürünleri sayıldığından başka Internet sayfalarında kullanılmaları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek olarak kullanılmaları yasaktır.

İnternet kullanıcılarının bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur.

Alışveriş güvenliği?
ManavgatWeb.com aracılığı ile alışveriş yaparken kullandığınız kişisel bilgileriniz hem online hem de offline durumundayken koruma altındadır. Bu, kırılması mümkün olmayan bir şifreleme sistem olup, uluslararası bir standarttır. ManavgatWeb.com üzerinden işlem yaparken kullanmış olduğunuz bilgileriniz ve işlemlerinize ait tüm bilgilerde şifrelenerek korunur. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat dahilinde kullanılabilir.

Hak ve Sorumluluklara Dair :
ManavgatWeb.com sitede bulunan tüm içeriğin doğruluğunu kontrol etmek için elinden gelen çabayı sarf etmektedir. Fakat ManavgatWeb.com ve sahibi Dost Kurumsal Bilgi Teknolojilerisite içeriğindeki bilgi ve fiyat hatalarından sorumlu tutulamaz. ManavgatWeb.com sayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir. Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir sipariş, satış veya bilgi hatasından dolayı ManavgatWeb.com sitesi ve sahibi Dost Kurumsal Bilgi Teknolojileri'ne sorumluluk yüklenemez.

ManavgatWeb.com ve sahibi Dost Kurumsal Bilgi Teknolojileri sitenin kullanımından doğabilecek direkt veya dolaylı hiçbir maddi-manevi zarardan sorumlu tutulamaz.

Kullanıcı ManavgatWeb.com sitesini kullanmaya başladığı andan itibaren bu koşullar yürürlüğe girer. 

Dost Kurumsal Bilgi Teknolojileri bu koşulları dilediği zaman değiştirme hakkına sahiptir.

Copyright(c) Dost Kurumsal Bilgi Teknolojileri


ManavgatWeb.com sitesinin tüm kullanım ve içerik hakları saklıdır. Sitenin tüm hakları, sahibi olan firma Dost Kurumsal Bilgi Teknolojileri'ne aittir. İzinsiz kullanımı kanunlarla yasaklanmıştır.