Web Tasarım

Anasayfa / Hizmetlerimiz / Web Tasarım

Web Tasarım

Web Tasarım
Web Tasarım denince akla, internet sitesi tasarlamak gelir ama, bu işin profesyonelleri olaya sadece bu pencereden bakmaz. Çünkü işin gerçek tanımı;  web tasarım teknolojileri kullanılarak, online çözümler üretmenin genel adıdır. 

Web tasarım teknolojileri ile İnternet ortamında, firmanızı ve sunduğunuz tüm ürün ve hizmetlerinizi yayına açabilir, sadece bulunduğunuz bölgeye değil firmanızı dilerseniz tüm dünyaya hizmet verir hale getirebilirsiniz. 


Web Tasarım Aşamaları Nedir; kısaca izah edelim;

Nasıl bir inşaatın yapım sürecinde, demir ustası, duvar ustası, sıva, boya ... vs. gibi en az 15 farklı meslek grubundan uzman çalışması gerekiyorsa, bir web tasarım uzmanı da bir projenin tüm katmanlarında hakim olamaz.  Bu yüzden, profesyonel bir web tasarım ajansında en az 5-6 kişilik bir ekip çalışması ihtiyaç görülür. Organize çalışan bir ekip, tüm açılarıyla mükemmel ürün çıkarabilir. Manavgat Web Tasarım ekibinde uzman grafikerlerimiz, web tasarım uzmanımız ve altyapı kodlama işlerini üstlenen yazılım mühendisimiz görev almaktadır.


Web Tasarım Projelerimizde kullandığımız teknolojiler ve tasarım tekniklerinden bahsedelim;

Özgür yazılım savunucuları olarak LINUX işletim sistemleri olan sunucularımız üzerinde projeler geliştiriyoruz. Linux sistemler üzerinde en verimli programlama dili olan PHP, veritabanı servisi olarak da MySQL sunucuları vazgeçilmezlerimizdir.  İşimizin adı web tasarım olsa da, büyük çoğunluğu sistem kodlama ve alt yapı geliştirmektir aslında. 

Websitelerinizi mobil cihazlarınız ve tablet cihazlarınız için de uyumlu hale getiriyoruz. Bu alışkanlığı, sizleri daha çok internet kullanıcısına ulaştırmak için edindik.  


Peki web tasarım hizmeti size ne kazandırır?

Web tasarım işlemleri ile yayına geçen websiteniz, sizin sanal ortamdaki yüzünüz ve kurumsal kimliğinizdir. Nasıl büronuzu, işyerinizi ağırladığınız misafirlere karşı temiz, bakımlı ve şık tutmak istiyorsanız, websitenizi de aynı titizlikle bakımlı ve konforlu tutmak zorundasınız. Kullanımı kolay, şık ve hızlı bir websitesi firmalar için büyük bir prestij kaynağı olurken, gelişigüzel, karışık ve zor bir website de firmalar için prestij kaybıdır.

Websitelerin google ve diğer arama motorları için sağlıklı bir içerik dağılımı olması gerekiyor. Kaba tabirle arama motorları, websitenizi ne kadar beğenirse o kadar çok önem verir ve o ölçüde ziyaretçi yönlendirir. SEO (Arama motorları optimizasyonu) hizmeti de bu sebeple web tasarımın da bir parçasıdır.


Müşterilerimiz kazandığı ölçüde; biz  de büyüyoruz !

Yaptığımız işin kalitesini daha çok referanslarımızla göstermek istiyoruz. Web tasarım referanslarımızı incelemenizi öneriyoruz. Yaptığımız her işi, müşterilerimize kazandırmak için geliştiriyoruz. Her geçen gün büyüyen referans portföyümüz ile Manavgat ve Antalya bölgesinde tüm sektörel firmaları internet dünyası ile tanıştırıyoruz ve ticari hedeflerine yepyeni boyutlar kazandırıyoruz. 


Manavgat Web Tasarım ile siz de ofisinizi internete taşımak, müşterilerinizi daha kolay takip edebilmek ve hizmetinizi daha verimli hale getirmek isterseniz, mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz.